Pár slov

Švihák bondovský je klasický motýlek vyrobený z čisté vlny, který rád třepetá křídly v blízkosti společenských událostí jako jsou plesy, recepce nebo svatby. Vyklube se z kukly hlavně když se na pozvánce objeví black tie, semi formal a další formální dress code, se kerými se můžete ve svém společenském životě setkat.

Se Švihákem – černým klasickým vázacím motýlkem – totiž nikdy neuděláte chybu. Sám pan „Bond. James Bond“ je toho důkazem. S tímto motýlem úspěšně oblétl nejednu samičku. A že je černá nudná? Vezměte si Šviháka k barevnému svetru, vestě nebo saku a hned vám ho ctěné krasavice v okolí budou závidět, protože vzhledem k jeho drobnější velikosti je vhodný i pro jejich ušlechtilé krčky.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% vlna
Rozpětí křídel 10 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Chci Šviháka!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci