Provozovatel a kontaktní údaje

Web plný motýlků – Bowtie Lover – vytvořil Jirka Chomát se svými přáteli a  provozovatelem e-shopu je Martina Havelková (IČ: 04311825, 14800 Praha – Chodov, Hrabákova 1974/1).

Můžete nám napsat nebo zavolat:

Doprava a platba

Motýlka vám pošleme Českou poštou nebo si motýlka můžete vyzvednout osobně v Praze na Andělu. V tuto chvíli nabízíme platbu prostřednictvím převodu na účet nebo platbu v hotovosti při předání zboží v Praze. Nejsme plátci DPH.

Prozatím nezasíláme zboží do zahraničí, ale v budoucnu přeložíme náš web do angličtiny s cílem dodávat naše barevné krasavce do zemí Evropské unie.

Přílet motýla

Motýlky vyrábíme ručně a velmi si dáváme záležet na kvalitě výroby, jejich balení i odeslání. Pokud máme motýlka vyrobeného, odešleme vám ho příští pracovní den v odpoledních hodinách. Kdyby bylo třeba pro vás motýlka vyrobit, zdrží se odeslání vaší objednávky o jeden pracovní den.

Po obdržení vaší objednávky vás budeme kontaktovat a sdělíme vám, kdy se můžete těšit na přistání vašeho motýlka.

Storno objednávky

Rozmyslíte-li si objednávku, napište nám prosím nebo zavolejte Jirkovi tentýž den,  abychom vám motýlka neposílali.

Reklamace a vrácení zboží

Motýlkům věnuje Monča i celý tým maximální péči, ale může se stát, že se vám nebude líbit, nebude hodit na vaši košili nebo pro něj nenajdete vhodné prostředí. I po cestě se může přihodit nehoda, která motýlku pomačká křídla. V takovém případě nám motýlka prosím zašlete zpět do 14 dnů od jeho doručení. Přiložte číslo objednávky a vašeho účtu a my situaci obratem vyřešíme vrácením peněz.

Budeme také rádi, když nás seznámíte s důvodem motýlkova návratu do mateřské klubovny. Budeme tak moci vylepšit naše služby, jejich zabalení i motýlky samotné.

Ochrana osobních údajů

S osobními údaji našich zákazníků nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro účely vyřízení objednávky a nikdy je nepředáme nikomu, kdo se nepodílí na vyřízení objednávky nebo její dopravě k vám.

Pokud si nepřejete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po vyřízení vaší objednávky, kontaktujte nás prosím a my je vymažeme.