O kavárníkovi

Hloubavec kavárenský – řečený Kavárník – je královsky modrý motýl, který vyhledává zejména zákoutí tzv. „pražské kavárny“. Co se týká životního prostředí Hloubavcova je kavárna zvláštním, intelektuálně sebestředným a sebevědomým prostředím, ve které přežijí jen ty nejodolnější druhy. Právě proto se náš Kavárník líhne kdesi mezi zrnky v různých pražírnách, občas jej naleznete v mém šálku kávy (tedy vašem šálku, samozřejmě), slýchá se o něm, že pije café jen, ze zvláštních důvodů miluje divoké matky a dokonce se prý koupe v café v lese. Hipster jak na Singrovce vyšitý.

Přesto všechno vám nenažene strach, ale respekt a úctu mezi ostatními kavárenskými živočichy. Miluje světlejší i tmavší podklady, na kterých vynikne jeho světlejší pravidelné žilkování křídel, které má vždy úhledně uspořádané. Jakákoliv světlá košile ho jen potěší.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% vlna
Rozpětí křídel 11 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Hloubavcem chci být!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Raději jinej motýl?