Pár slov

Žluťásek tropický je motýlek s drobnější stavbou těla, který vám pomůže s grácií zvládnout horké léto. Přivřete oči – horce vlhký tropický prales, žluté orchideje, oranžové puntíky, křik ptáků – máte? Zřejmě jste právě spatřili Žluťáska v jeho přirozeném prostředí, kde žlutě svítí jako diamant mezi tmavou zelení pralesa. Pánové Náprstek, Holub (Emil), Zikmund, Hanzelka, ti všichni jej v tropech na svých cestách mnohokrát pozorovali a popsali. I jim byl oporou v jejich tropickém strádání a trmácení.

Motýlek je vyroben z čisté bavlny a nejlépe snáší kombinaci se světlou, jemně puntíkatou nebo jednobarevnou košilí. U nás je nejčastěji ke spatření v okolí zelených ploch parků, jak okukuje slečny s velkými puntíky.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% bavlna
Rozpětí křídel 10 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Chci tropického motýlka!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci