O svatovavřinci

Plesovec svatovavřinecký – je motýl barvy českého bordó, který si zvláště oblíbil společenské události. K tomuto účelu je totiž zvláště vybaven a uzpůsoben – dlouhým pobytem na plesech, mysliveckých bálech a šibřinkách získal dokonalé zbarvení, které ho skryje v jakékoliv sklence kvalitního červeného vína. Pravda je, že maminky mladších účastnic těchto společenských událostí tohoto motýla nemají v oblibě, protože velmi úspěšně dobývá ještě nedozrálé kukly. Není svatý, ale bordó.

Odbočme od flirtování a soustřeďme se, jak ho přilákat do své společnosti. Univerzálnost Plesovce je dokonalá, postačí vám jakýkoliv tmavý oblek, jednobarevná nebo i vzorovaná košile, cokoliv z tvídu či veselejší svetr a v cuku je u vás. Inu, kvalitní vlna.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% vlna
Rozpětí křídel 11 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Plesovýho motýla chci!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Raději jinej motýl?