Pár slov

Rozkošník tečkovaný má barvu rozmačkaných borůvek, chcete-li granátovou, a jeho křídla jsou pokryta drobnými bílými puntíky. Odvážně zašpičatělé konce křídel působí na první pohled dojmem, že nejde o motýla, ale o trochu rozcuchanou vážku.

Rozkošník je rozkošňoučkatý motýleček. (?!) Pardon. Rozkošník je krásný motýl, který se velmi dobře snáší s bílou a především pak s jakoukoliv modrou košilí. Velmi rád usedne i k modrému saku, miluje modré kalhoty a nepohrdne ani jeansovinou, která mu jde vyloženě k tykadlům.

Motýlka můžete v létě zahlédnout zejména kolem vodních ploch, kde se endemicky vyskytují spoře ochmýřené motýlý samičky, které moc rád okukuje a občas nějakou odtáhne do rákosí.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% bavlna
Rozpětí křídel 13 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Chci toho Rozkošného!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci