Pár slov

Piškvorkovec švestkový je motýl pro všechny nebojácné motýlkomilce, protože jeho výrazné zbarvení křídel vyvinuvší se z piškvorkového čtverečkovaného papíru, rozhodně není pro slabé povahy. K motýlku obdržíte i bílou fixu na textil pro další dozdobení motýlku – můžete dosáhnout gomoku s libovolným symbolem.

Piškvorkovec je vyroben z čisté bavlny a nejraději vyhledává jemně kostkované světlejší košile, na kterých vynikne jeho zbarvení i pyšně načepýřená křídla, ale nepohrdne ani jakoukoliv jednobarevnou světlejší košilí nebo dámskou halenkou. Zahlédnout ho můžete kolem kaváren a restaurací, kde se dají hrát deskové hry a plně se věnovat společnosti jiných druhů vhodných k páření.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% bavlna
Rozpětí křídel 11 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Chci Piškvorkovce!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci