O lišejníku

Jemnokřídlec lišejníkový – je piniově zelený motýl, který vykazuje nejvyšší aktivitu v chladnější polovině roku, kdy je tlumeně zelené v přírodě nedostatek. Právě tehdy jej můžete spatřit jak dělá společnost gentlemanům, vyčuhuje z tvídových sak a svítí na zimních svetrech. Jeho společenská taktika je zcela odlišná od Plesovce, místo přešlapování na plesech s nedovyvinutými kuklami se soustředí na dospělejší poletuchy oceňující dlouhé romatické procházky. Můžete jej proto spatřit, jak se zaklesnutou partnerkou korsuje podzimní a zimní parky, v ruce rukavice, svařák a letlampu.

Jeho druhové jméno (lišejníkový) samozřejmě neodkazuje k jeho stáří, ale k jeho schopnosti přečkat i ty nejhorší průšvihy a vnější vlivy bez jakékoliv újmy. Vykvete, když venku praští. Velmi vstřícně si bude hovět na šedých, hořčicových, bordó a jiných vínových podkladech. Na barvě košile mu v podstatě nesejde, ale na stylu hostitele ano.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% vlna
Rozpětí křídel 11 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Lišejníkovýho motýla chci!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Raději jinej motýl?