Pár slov

Růžofka teplomilná je drobný motýlek vyrobený z čisté bavlny, kterému se nejlépe daří na bílé či světle modré košili. Celkem spokojeně si bude hovět i na drobně zdobeném podkladu, třeba košili s drobnými puntíky. A zelenkavý či snad narůžovělý jednobarevný materiál bude přímo milovat.

A jaké příležitosti vyhledává? Jejím přirozeným útočištěm jsou zahradní párty, svatby, a další letní události, odehrávající se především pod širým nebem. Motýlek má drobnější stavbu těla, a proto se rád vyhřívá i na dámských košilích.

Na slečnu Růžofku si myslí spanilý jinoch Modrokvítek a stále se jí dvoří. Opravdu jim to spolu sluší, ale naše slečna si zatím není jista, zda jsou jeho úmysly počestné. Uvidíme koncem jara…

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% bavlna
Rozpětí křídel 10 cm
Vyrobeno ušito ručně
Druhový příbuzný Modrokvítek
Cena 890 Kč

Chci Růžofku!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci