Pár slov

Modrokvítek spanilý je motýlek vyrobený z čisté bavlny, se subtilní stavbou těla a krásně zašpičatělými konci křídel, díky kterým připomíná trochu rozcuchanou vážku.

Modrokvítek miluje slečnu Růžofku s níž by rád tvořil romantický kytičkový pár, ale protože je trochu nesmělý, musí ji zatím jen tak obletovat a leštit jí sosáček. Jak to dopadne? Uvidíme koncem jara…

Oba motýlci mají rádi především bílé a světlé jednobarevné košile na nichž vynikne kresba jejich křídel. Můžete je spatřit od brzkého jara, jak se s pyšně rozloženými křídly vyhřívají na sluníčku, okukujíc jiné samičky a samečky pohybující se v jejich letových koridorech.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% bavlna
Rozpětí křídel 13 cm
Vyrobeno ušito ručně
Druhový příbuzný Růžofka
Cena 890 Kč

Chci Modrokvítka!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci