Pár slov

Papillon krémový klame tělem, přes jeho subtilnost jej nepřehlédnete. Potkáte ho nejčastěji na „de longues soirées d’hiver“ nebo „soirée de gala “ nebo jiných soirée — společenských večerech. Svoji liberální a neformální povahu navenek vyjadřuje svou nenápadností a tím, že jednoduše a stylově splyne téměř s jakýmkoliv outfitem a vhodně jej doplní. Inu Francouz!

Papillonek vás bude doprovázet na vašich cestách společně s bílou či jednobarevnou košilí a jednobarevným, nejlépe tmavým, sakem. Jeho béžovo-šedé zabarvení je velmi nenápadný mimikr, který oceníte, pokud jej budete kombinovat s decentním stylem. Nejen v oblékání.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% bavlna
Rozpětí křídel 10 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Objednat Papillonka!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Další motýlci