O mecháčkovi

Tartanovec mechový – kostkovaný motýl z čeledi tartanovitých s převládajícím červeno-zeleným zbarvením křídel, vyrobený z čisté vlny. Tartanovec – řečený Mecháč – vám bude v jakémkoliv počasí dělat dokonalou společnost. Vezměte jednobarevnou nebo jemným vzorkem zdobenou košili a uvidíte, jak prozáří chmurné pondělní ráno.

Podobného motýlka si Jirka pořídil poprvé – je totiž naprosto univerzální a pokud to nepřešvihnete s kontrastními vzory, tak se nemůžete splést. Mecháč se nezalekne ani významnějších událostí, na kterých si dokonale porozumí s černým nebo tmavomodrým oblekem.

Kolemjdoucí dámy budou zpomalovat a otáčet se za vámi. Chiropraktikové vás budou vychvalovat, VZP posílat děkovné složenky.

Typ vázací motýlek
Korekce délky ano
Zapínání spona
Látka 100% vlna
Rozpětí křídel 11 cm
Vyrobeno ušito ručně
Cena 890 Kč

Mechovýho motýla chci!

  • Cena motýla je 890 Kč. Cena je konečná včetně poštovného. Nejsme plátci DPH. Po odeslání objednávky vám přijde emailem číslo účtu. Motýlek k vám přiletí Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání na účet. Pokud máte speciální požadavek na způsob zaslání, napište jej do poznámky - domluvíme se. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. S láskou milovníci motýlků.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Raději jinej motýl?